RSS

Göstermiyor Ama Bloğum “1” Yaşına Bastı =)

10 Eki

Merhabalar arkadaşlar,

Bloğumda ilk yazımı yayınladığım günden bugüne tam 365 gün geride kalmış. Zaman o kadar hızlı akıyor ki, ancak geride kalmış diyebiliyorum. Gittikçe anlamak zorlaşıyor zamanın akışını. Bloğuma şöyle dönüp bir baktığımda koskoca 365 günde 11 yazı yayınlamışım. İyimi kötümü tam emin değilim; ama oranlasam  ve yuvarlasam ayda 1 yazı ediyor. Sizin anlayacağınız ben bloğu çok tatile göndermişim 🙂 .

                          WWW.TUGRULASIK.COM

Yazma konusunda biraz fakir bir tutum sergilesemde, yazılarımı okuyan  -özellikle son dönemlerde android hakkında yazdıklarımı-  birçok arkadaşımdan olumlu görüşler alıyorum. Görüşlerini benimle paylaşan tanıdığım ve tanımadığım tüm arkadaşlara çok teşekkürler. Önümüzdeki zaman zarfı içinde bloğuma çok daha fazla vakit ayırmayı düşünüyorum. Umarım bu düşüncem, her sınavdan sonra günü gününe çalışacağım diye kendimi verdiğim söz gibi olmaz  ve çok daha fazla işe yarar paylaşımda bulunabilirim 🙂 .

Bu arada koskoca 1 yıl boyunca wordpress server bakımına hiç  denk gelmemiştim; ama bugün nasıl olduysa piyangoyu tutturdum 🙂 . Birinci yaş şerefine büyük ikramiye 45 dk. kadar bana vurdu. Hadi hayırlısı bakalım.

Bloğum ve bir yıllık dönemle ilgili  çok daha fazlasını şu anda yazmak isterdim. Sanırım daha sonraya kalacak. Şimdi uyumam gerekiyor.  Sabah 08:30’da beni bekleyen bir ders var.  Sabahın 6’sına kadar nette keyif yaparım sonrada 10:30’daki lab’a giderim diyordum ki, dersin olduğu haberini alıp keyfimi 1-2 saat erken bitirmeye karar verdim. Bazen planlarımız değişebiliyor.

Okuduğunuz için  çok  teşekkürler… İyi geceler.

 
Yorum yapın

Yazan: 10 Ekim 2011 in Bir KONU'm Var

 

Etiketler: , ,

Bu bloğun yorumlarınıza ihtiyacı var :)

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

 
%d blogcu bunu beğendi: